Wszystko o Speed Dating – czy warto?
September 17, 2017
Sukienki: 5 rad, aby wybrać strój idealny
December 11, 2017
Show all

Jak tańczyć w klubie

Jesteś zmęczony być tym człowiekiem świadomym, co się dzieje, zawsze dyskretnie? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak się zrelaksować i dobrze bawić w [...]

Jesteś zmęczony być tym człowiekiem świadomym, co się dzieje, zawsze dyskretnie? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak się zrelaksować i dobrze bawić, Taniec w nocnym klubie.Ubieraj się. Im lepiej czujesz się z samym sobą, więcej zabawy będzie na parkiecie. Załóż ulubione ubrania i nie zapomnij założyć coś, co naprawdę można przenieść. Trzymaj się z dala od odzieży, są bardzo twarde, lub krótkie, i nosi wygodne buty.Należy również wziąć pod uwagę dress code klubu; niektóre kluby są bardziej rygorystyczne, niż inne.
taniec w klubie
Ona z grupą przyjaciół. Im więcej osób będzie z tobą, mniej zakazów/hamuje będziesz czuć się na parkiecie. Ponadto, aby twoi przyjaciele wokół, aby mówić, będą służyć jako szaleństwa, do obcych ludzi nie byli, obserwując cały czas. Przychodzi do klubu z grupą przyjaciół, zabawy, z którymi lubisz się bawić.Sprawdź scenie. Przed tym, jak iść na parkiet, idź do klubu, aby zobaczyć, co się dzieje. Obserwować Otoczenie, zauważa, tańczyć innych ludzi, i czuje się, jaką muzykę grają. Czuć się komfortowo/nieswojo środowiska, usuwa nerwowość, którą można odczuć przy wejściu do klubu.Jeśli musisz iść do łazienki, aby poprawić makijaż lub zmienić swoją fryzurę, zrób to, zanim pójdziesz na parkiet, aby nie distraigas w podczas tańca.

Drinku. Nie trzeba się upić, aby bawić się w klubie, ale uważa, pójść do baru i zamówić drinka podczas warsztatów z przyjaciółmi. To pomoże ci się zrelaksować, daje czas, aby przestrzegać klubu, a nawet poznać nowych ludzi.Pij odpowiedzialnie! Podczas gdy alkohol może pomóc się zrelaksować, napić się tylko doprowadzi cię do celu w tarapatach, i że wstydzisz się siebie/to samo.

Rozluźnia mięśnie. Jeśli jesteś zdenerwowany tańczyć, być może, będziesz wzmacniać swoją szyję i ramiona, lub kolana, robić, co się tańczyć i siedzi i wygląda bardzo niezdarnie. Niech te mięśnie rozluźnione. Możesz iść do łazienki, aby oddychać głęboko kilka razy i wymieszać wszystkie swoje ciało, aby zwolnić trochę napięcie.

Taniec klubowy wcale nie jest trudny 

Słuchaj muzyki. Zamiast skupić się na jakie ruchy trzeba zrobić, wziąć czas, aby słuchać piosenek, które grają i zwrócić uwagę na rytm. Znalezienie rytmu, zaczyna ruszać twoją głowę razem z muzyką. To pomoże ci znaleźć swój klubowy rytm, podczas gdy tańczysz.Będziesz miał więcej zabawy, tańce, piosenki, które znasz lub które ci się podobają.Taniec Klubowy  Jeśli występują problemy w tym, aby znaleźć się w rytm piosenki, że nie wiesz, lub nie podoba ci się muzyka, którą grają, może chcesz usiąść czas, aż do ich piosenkę, która ci się podoba.

Szukasz miejsca na parkiecie. Jeśli jesteś z przyjaciółmi, niech cię otacza, że nie wchodzą tłumione/hamuje, że patrzysz na nieznanych ludzi. Niech twoje ciało porusza się, naturalnie, z muzyką. Zwróć uwagę na rytm piosenki, którą grają, i nie wolno tańczyć szybciej niż tempo.Rozpoczyna się, przesuwając głowę z rytmu, i, przesuwając swoje ciało z boku na bok. Przenieś swoje biodra do przodu i do tyłu.Daje małe kroki z boku na bok, podczas gdy tańczysz.

Ogląda za innymi ludźmi. Jeśli jeszcze nie czujesz się komfortowo, to rozejrzyj się na parkiecie i określa kilka dobrych klubowych tancerzy, którzy zobaczą, że są one naprawdę w swoim żywiole. Zwróć uwagę na ich styl i rytm, i naśladuje niektóre swoje ruchy. Upewnij się, że nie być oczywiste, w pozostać patrzeć stale na jedną osobę.

Uśmiecha. Wygląda, że zabawa! Uśmiechać się i śmiać się z przyjaciółmi uwalnia endorfiny w organizmie, powodując tańczyć, czuć się bardziej naturalne i przyjemne. Ponadto, będziesz głupcem, jeśli tańczysz z grymas, na front.
• Śpiewa twoje ulubione piosenki, to pomoże rozproszony.
Porady
• Praktykowane taniec przed lustrem w domu. Puść swoją ulubioną muzykę, zamknij drzwi i uspokój się! Im bardziej komfortowo czujesz się, Taniec prywatnie, tym bardziej komfortowo będziesz się czuć robiąc to publicznie.
• Uważa się, wziąć lekcje hip-hop, lub dowolny inny sztuki tańca, nauczyć się podstaw tańca.
• Pamiętaj, że nie wszyscy na ciebie patrzą. Kluby, zazwyczaj ciemne i zajęty, i niezależnie od tego, jak czujesz się, większość ludzi nie będą uwagi na to, jak można tańczyć. Więc zrelaksuj się i baw się dobrze!

Comments are closed.