Wszystko o Speed Dating – czy warto?

Jak tańczyć w klubie
November 8, 2017
Show all

Wszystko o Speed Dating – czy warto?

Speed Dating – termin pochodzi z języka angielskiego i oznacza szybkie randki. Zdarzenia tego typu w Stanach ZJEDNOCZONYCH w latach 90-tych, a w ciągu 20 lat zyskuje popularność na całym świecie. Te imprezy randki fabryka nowych. Jesteśmy szczęśliwi, być kreatywnym, organizatora jak tańczyć w klubie i brokera, jest związana ciekawa i wyszukiwarki na ich drodze, aby znaleźć jeden jedyny, ciekawe i azylu.

Czym jest Speed Dating?

Jak Speed Dating ( Speed Dating) zdarzenie? Klasyczny wariant, w którym znajdziemy 10 Szanowne panie i panowie 10 około w tym samym wieku. Każdy ponosi odpowiedzialność za siedem minut z osobą płci przeciwnej. Impreza odbywa się zazwyczaj w pięknym i spokojnym miejscu (restauracja, klub i tzw.), odbywa się z celem działalności. Po spotkaniu każdy uczestnik wypełnia nasz specjalny formularz, który pokazuje, kto chciałby ponownie spotkać. Naszym zadaniem jest w ciągu 24 godzin w celu wymiany kontaktów ludzi, którzy mają wzajemnej sympatii. Jeśli ktoś nie otrzymują żadnej satysfakcji, otrzymuje kolejną wolną udziału w naszej kolejnej imprezie Speed Dating.

Dlaczego warto wziąć udział w imprezie Speed Dating? Czat – sieci społeczne, dostęp do internetu, wiele programów do komunikacji coraz bardziej przesuwa się w bezpośrednim buty sklep. Wierzymy, że komunikacja na żywo-jest to przydatne, gdy szukasz partnera. Nasze zajęcia to spotkania na żywo. Więc, naprawdę, czuć siebie, aby komunikować się z ludźmi w swoim wieku i popytu. Są tacy ludzie, jak pan chciał, aby znaleźć odpowiednią osobę i ekscytujące doświadczenie. Udział w imprezie, z przyjemnością ze swojej prawdziwej tożsamości i celu, podobnych do Ciebie. Spotkanie twarzą w twarz. Jeśli nie chemia, to nie da się ukryć.

Oszczędność czasu – często idą na pierwszą randkę, to proces, który trudno umieścić. Nie wiesz, kiedy spotkasz osobę, z którą chcesz iść na randkę. Nie napotykają w codziennym życiu tak wiele możliwości. Nawet wymagać, przez znajomych, w klubach lub na portalach randkowych nie zawsze gwarantuje możliwość spotkać się z wieloma potencjalnie odpowiednich ludzi. Dzięki szybkiej spotkania z możliwość w ciągu dwóch godzin, aby zrobić pierwsze 10 spotkań, aby spotkać się 10 nowych oddziałów. To 10 potencjalnych możliwości, to, co jest nie do przecenienia.

Aby spotkać się z bratem ludzie w wieku – Jeśli szukasz partnera lub jednej osoby w grupie wiekowej, to gwarantuje, że podczas zwiedzania miasta będą mieli okazję spotkać się bezpośrednio z ludźmi w twoim wieku (5-10 różnicy wieku). Aby poznać nowych ludzi – zrobimy wszystko, co możliwe, dlatego, że wiele razy, aby odwiedzić nasze spotkanie moderatorów, nie zawsze spotykają się z nowymi ludźmi.

Miła niespodzianka – zawsze możesz być mile zaskoczony, spotyka nowego człowieka, prowokując nowe i niespodziewane emocje, które w tobie. … lub po prostu poszerzyć swój krąg kontaktów z nowymi i ciekawymi ludźmi.

Aby uniknąć sytuacji, w której można udostępniać współrzędne – nasze zasady zmienić współrzędne szybkiego spotkania. To pozwoli ci zaoszczędzić dużo niedogodności, takich na przykład, jak dać lub nie dać swój numer telefonu. Robimy to dla Ciebie. Zmienić dane kontaktowe – numer telefonu lub e-mail tylko we wzajemnym interesie stron.

Podstawowe zasady Speed Dating’u

Zazwyczaj w bogatej kolekcji wymaga wcześniejszej rejestracji. Mężczyźni i kobiety wymieniają się spotkania z dowolną ilością krótkich “spotkań”, które trwają od 3 do 8 minut, w zależności od decyzji organizatora, wiodących imprez. W większości organizatorami kobiety pozostają wbudowane w poszczególne tabele, a mężczyźni w kolejce, aby usiąść z nimi. Na końcu każdego interwału kilka minut, organizator dzwon, przewracając szklankę lub daje sygnał gwizdkiem, aby ostrzec uczestników, aby przejść do następnego spotkania. Na końcu listy uczestników zdarzeń przesyłanych organizatorów, którzy chcieliby spotkać się ponownie. Istnieją opcje, w których uczestnicy pełne wyniki do Internetu. Jeśli są mecze, uczestnicy otrzymują wzajemne kontakty z drugiej.

Kilka szybkich spotkań mają dużą przewagę nad tradycyjnymi witryn randkowych, takich jak bary i dyskoteki, bo ludzie chodzą na takie imprezy, wysłana w aby spotykać się z ludźmi. Uczestnicy są pogrupowane w poszczególnych grupach wiekowych, spotkania są ograniczone w czasie i struktury zdarzeń zmniejsza jednostki powinny być dostarczone. W przeciwieństwie do wielu barów szybkiej spotkania odbywają się w stosunkowo spokojnej atmosferze. Miejsce powinno być na tyle cicho, aby ludzie mogli spokojnie rozmawiać. Zazwyczaj, szybkie spotkanie, zorganizowane dla osób samotnych.

Ludzie mogą uczestniczyć w takiej działalności, w stanie spoczynku, bez zmysłów na miejscu. W tym samym czasie, to jest coś, przyjaciół (mężczyzn i kobiet), można zrobić razem. Od siebie pasuje odsetki są obliczane przy spotkaniach, ludzie nie czują presję, aby wybrać lub wyciąć kogoś osobiście. Z drugiej strony, istnieje sprzężenie zwrotne-jest za późno, ponieważ uczestnicy muszą poczekać dzień lub dwa, aby dostać się do ich wyników.

Comments are closed.